Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tarczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

464 000 zł51,33 m² 9 039,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 51,33m2 z dużym balkonem, stan deweloperski, tarczyn za 464000zł Lokal jest położony na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Składa.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł53,86 m² 13 646,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 53,86m2 z dużym balkonem, w pełni wykończone do zamieszkania, tarczyn za 735000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

436 500 zł873 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.994333, 20.832583 Tarczyn, ul. Lawendowa Numery Ewidencyjne 44/30, 44/31, 44/32, 44/33, 44/35 lub 44/36 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

11 000 000 zł39 147 m² 280,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.991306, 20.827028 Tarczyn, ul. Władysława Gawarskiego Numer Ewidencyjny 41/1 Media Kanalizacja - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

809 200 zł2 890 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-u/m7 w podwarszawskiej miejscowości, tarczyn. Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową. Działka narożna, w 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 010 m² 897,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ponad 3000 m2 w zwartym kształcie w Tarczynie, w intensywnie rozwijającym się powiecie piaseczyńskim pod Warszawą. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy Tarczyna -.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł39 113 m² 306,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 39 113 m , położony w Tarczynie, w bezpośrednim sąsiedztwie dynamicznie rozwijającej się zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,60 m² 10 986,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowe do wprowadzenia, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy | Tarczyn Lokalizacja: tarczyn, ul. Ziółkowskiego Powierzchnia: 43,6 m Liczba pokoi: 2 Czynsz administracyjny: 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 037 m² 279,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 187 m² 8 340,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:5 412 m²

Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem 1187,2 m na działce 5412 m [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 500 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z kawałkiem lasu zaprasza tych którzy chcą mieć swój dom w otoczeniu lasu a zarazem nie na odludziu, bezpiecznie. Wokół ładne domy a ten postawiony wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 046 m² 468,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sumie polecam 3 działki w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ). Mpzp dopuszcza : a) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

527 450 zł959 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Tarczyn zaledwie 20 min od Warszawy. Działka o powierzchni 959 m2 ma kształt trapezu o bokach 29m x 29m x 30m x 36m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł136,36 m² 5 786,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Realizacja czerwiec 2026 Kameralne osiedle 10 wolnostojących domów jednorodzinnych zlokalizowane w spokojniej, zielonej okolicy tylko 30 min od Centrum Handlowego Janki, 7 km od Tarczyna. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 890 m² 467,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w rejonie o charakterze usługowo-przemysłowym, z bardzo dobrym dojazdem do centrum Tarczyna oraz węzła trasy S7 (warszawa Kraków). Ulica Kółkowa ma nawierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł1 187 m² 8 340,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 406 m² 241,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy - Przypki, gm. Tarczyn | 1406 m Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1406 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ten funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł918 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media ( prąd gaz, woda, kanalizacja ). Powierzchnia 918 m2, wymiary 22 x 42 m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 477 m² 216,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralną działkę budowlaną w zielonym Rembertowie koło Tarczyna. Idealna pod dom rodzinny lub bezpieczną inwestycję. ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

280 000 zł1 500 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Piotrkowice, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł836 m² 203,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.001861, 20.837056 Tarczyn, ul. Polna Numer Ewidencyjny 5/15 Media Woda - przy granicy działki Prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z bali drewnianych, wysezonowanych, o grubości 70 mm, pow. 80 m2 (możliwe większe lub mniejsze) wym. 10m X 8 m , Dach dwuspadowy, blachodachówka ruukki o wzorze i kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł610 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

English below Mamy niebywałą przyjemność przedstawienia Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Pogórza Izerskiego (sudety). Taras Tarczyn to miejsce rodem z bajki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 624 m² 1 333,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej kompleksem produkcyjno - magazynowym wraz z zapleczem biurowo - socjalnym o łącznym metrażu | 2 623.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł143 m² 10 699,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 116 m wraz z budynkiem gospodarczo-mieszkalnym (60 m ), położone na ogrodzonej działce o powierzchni 1700 m w samym.

Szczegóły ogłoszenia

202 300 zł1 190 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna Działka obok Tarczyna! Przekraczając próg tej wyjątkowej działki, zanurzasz się w świat pełen tajemnic i niezwykłych możliwości! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tarczyn

Tarczyn,dolnośląskie

2 000 000 zł57 930 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę działki położonej w najpiękniejszym miejscu w Dolinie Bobru jakim jest wieś Tarczyn. Działka świetnie nadaje się na budowę domu, agroturystyki, domków.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł22 000 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% od kupującego Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, skierowaną do deweloperów oraz inwestorów poszukujących gruntu z dużym potencjałem. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł26 618 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W oparciu o mpzp przedmiotowa działka gruntu znajduje się na terenie przeznaczonym pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, tj: - minimalna powierzchnia działki wynosi 800 m, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z mediami, położona na zachód od Piaseczna, z bardzo dobrym dojazdem z Warszawy, o kształcie prostokąta 50x60m, z wyborem lasu i polany leśnej, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł147,98 m² 7 771,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem. Parter: - kotłownia - salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Dom w cenie działki. - do negocjacji Polecam budynek wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 758 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1758 m - Przypki, gmina Tarczyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1758 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom o powierzchni 70 m2 , użytkowej 65 m2,stan deweloperski, o drewnianej konstrukcji szkieletowej, całoroczny bardzo dobrze ocieplony, położony na pięknej zadrzewionej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł610 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, pełne słońca, dla ceniących wypoczynek. wszystko w zasięgu ręki. Działka budowlana o pow. 1000 mkw. Media: prąd, gaz, woda. Działka znajduje się tuż przy niedużym lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł151,05 m² 5 627,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Zakup bez podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera! Zapraszamy do zakupu jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł369 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 425m2 położony w bliskiej okolicy Tarczyna zaledwie 35 minut jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

445 000 zł1 077 m² 413,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1077 m2 położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Janówek koło Tarczyna. Cicha i spokojna okolica, bliski kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tarczyn +1 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij