Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tarczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom Prostokąt o powierzchni 30 m to idealne rozwiązanie jako dom całoroczny, rekreacyjny lub inwestycja pod wynajem. Wnętrze jest w pełni wykończone i zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziółkowskiego

Tarczyn,mazowieckie

899 600 zł80 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone położone na 1 piętrze nowoczesnego 4-piętrowego bloku przy ul. Ziółkowskiego. To idealne miejsce dla rodzin, par lub osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ten funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. Położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oszkiela

Tarczyn,mazowieckie

439 000 zł44 m² 10 068,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż słoneczne, ciche dwupokojowe mieszkanie w sercu Tarczyna zlokalizowane na cichym osiedlu. Nieruchomość o powierzchni 43,6 m cechuje się południową ekspozycją i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,dolnośląskie

3 950 000 zł610 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 176 m²

English below Mamy niebywałą przyjemność przedstawienia Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Karkonoszy. Taras Tarczyn to miejsce rodem z bajki zlokalizowane we wsi Tarczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarczyn,mazowieckie

464 000 zł51 m² 9 037,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 51,34m2 z dużym balkonem, stan deweloperski, tarczyn za 464000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

2 700 000 zł3 010 m² 897,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ponad 3000 m2 w zwartym kształcie w Tarczynie. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy Tarczyna - drodze wojewódzkiej 788 łączącej drogi ekspresowe S7 i S8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarczyn,mazowieckie

1 450 000 zł148 m² 9 798,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji od kupującego! Bliźniak w centrum Tarczyna. Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o pow. 147,98m2 o wysokim standardzie wykończenia gotowy do wprowadzenia. Projekt domu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąska

Tarczyn,mazowieckie

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja jestem właścicielem nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tarczynie przy ul. Zielone Sady 1, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziółkowskiego

Tarczyn,mazowieckie

912 000 zł80 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, położone na 1. piętrze nowoczesnego 4-piętrowego bloku przy ul. Ziółkowskiego. To idealne miejsce dla rodzin, par lub osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

38 250 000 zł153 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren na sprzedaż o łącznej powierzchni powyżej 15 ha położony ok 30 km na południe od centrum Warszawy na terenie gminy Tarczyn. Grunt zlokalizowany w pobliżu wjazdu na drogę krajową nr 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 450 000 zł148 m² 9 798,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wąska

Tarczyn,mazowieckie

499 000 zł918 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media ( prąd gaz, woda, kanalizacja ). Powierzchnia 918 m2, wymiary 22 x 42 m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

595 000 zł1 266 m² 469,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sumie polecam 3 działki w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ). Mpzp dopuszcza : a) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

809 200 zł2 890 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-u/m7 w podwarszawskiej miejscowości, tarczyn. Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową. Działka narożna, w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 150 000 zł148 m² 7 771,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem. Parter: - kotłownia - salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

849 000 zł3 037 m² 279,55 zł/m²

 

 

 

Tarczyn,mazowieckie

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Polecam dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą. W związku z dużą powierzchnią działki można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liliowa

Tarczyn,mazowieckie

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Liliowej w Tarczynie- w jednej z najbardziej spokojnych i jednocześnie świetnie skomunikowanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

977 000 zł140 m² 6 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z opcją wykończenia pod klucz Szukasz nowego domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta to idealne połączenie komfortu życia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Warszawska

Tarczyn,mazowieckie

1 530 000 zł130 m² 11 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

dom po remoncie w 2022 100m2 +ogród zimowy 21m wraz z budynkiem gospodarczo-mieszkalnym 60m na działce 1700m w centrum Tarczyna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

760 000 zł80 m² 9 536,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu, to ta oferta jest dla Ciebie Przepiękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,69 m 2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 240 m usytuowany na działce o powierzchni ok. 1200 m . Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oszkiela

Tarczyn,mazowieckie

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie posiadamy mieszkanie w centrum Tarczyna Mieszkanie narożne, bardzo przestronne, bez większego nakładu finansowego. Układ pomieszczeń: -salon z aneksem kuchennym -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owocowa

Tarczyn,mazowieckie

430 000 zł47 m² 9 071,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** cudowna lokalizacja - piękna zielona okolica - tarczyn ****** Wyśmienite 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

375 000 zł840 m² 446,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się media ( prąd, kanalizacja ). Powierzchnia 840m2, wymiary 25.5 x 33 m. Według mpzp na tej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziółkowskiego

Tarczyn,mazowieckie

630 000 zł58 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie 57,6 m | Garaż podziemny | Tarczyn 3 pokoje z garderobą i balkonem nowoczesne mieszkanie w Tarczynie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

683 124 zł87 m² 7 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Ustronie

Tarczyn,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 1. piętrze kameralnego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Tarczyn,mazowieckie

375 000 zł2 148 m² 174,58 zł/m²