Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziółkowskiego

Ziółkowskiego, Tarczyn, mazowieckie

  • 630 000 zł
  • 57,60 m²
  • 10 937,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ziółkowskiego

Ziółkowskiego, Tarczyn, mazowieckie

zaktualizowane:
30 września 2025

630 000 zł

57,60 m²

10 937,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ziółkowskiego

Zaktualizowane: 30 września 2025

630 000 zł 57,60 m² 10 937,50 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 630 000 zł (10 937,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Adam Noga, zaktualizowane: 30.09.2025
  •   numer ogłoszenia: 6/14848/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe mieszkanie 57,6 m² | Garaż podziemny | Tarczyn

3 pokoje z garderobą i balkonem nowoczesne mieszkanie w Tarczynie

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m², położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Blok z 2010 roku. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób ceniących wygodę i dobry układ pomieszczeń. (...)

Kontakt

Agent

Adam Noga

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości